زمان مطالعه این مطلب: 6 دقیقه

بهترین فیلم های کمدی : برای اطلاع از بهترین فیلم های کمدی جهان با سایت بی هوش همراه باشید

خنگ و خنگ‌تر ۱ – Dumb and Dumber

کارگردان : برادران فارلی
تهیه و تنظیم کننده : برد کروی
بازیگران : جیم کری – جف دانیلز
سال نمایش : ۱۹۹۴
ژانر : کمدی

معرفی فیلم خنگ و خنگ‌تر ۱ – یک فیلم سراسر کمدی از آن کمدی‌های دلنشین که هر کسی را به خنده وادار می‌نماید و هنر فیلم در این میباشد که فرق نمی‌نماید کجا هستید و با چه فرهنگی با مزاح‌های این فیلم رابطه برقرار میکنید و از ته دل می‌خندین.

برخلاف اکثر کمدی‌های مدرنِ هالیوود که از مسائل جنسی برای جذب استفاده کننده استعمال می‌نمایند این فیلم یک کمدی خالص میباشد و از دقیقه‌ی اولیه تا نقطه نهایی فیلم صرفا به مسائل روزانه‌ای که برای هر کسی در هرجای عالم میتواند حادثه بیفتد از نگاهی تازه و خنده‌دار نگاه می‌نماید.

قصه در ارتباط دو دوست خوش قلب اما به شدت احمق به اسم‌های «هری» (جف دنیلز) و «لوید» (جیم کری) میباشد که یک کیف مملو از پول را قصد دارا‌هستند به صاحبش که دختری زیباست و در یک شهر به دور میباشد برسانند و در این‌راه در گیر خطاها فراوانی می گردند.

و احتمالا مورد نیاز نیست اشاره کنم که جیم کری هنرپیشه فوق العاده با استعداد هالیوودی و یک کدام از شایسته ترین کمدین‌های ده سال اخیر در‌این فیلم شاهکار میباشد و ولی بازی جف دنیلز که توانسته در کنار جیم کری یک کدام از دوست داشتنی ترین زوج‌های هالیوودی را تشکیل دهد.

و ولی نکته مثبت دیگر درباره‌ی فیلم برای ایرانی‌ها دوبله بی سابقه فیلم میباشد، یک دوبله حرفه‌ای از دوبلُرهای حرفه‌ایِ داخلی که حتی بعضی اوقات از گویش اساسی فیلم سبقت گرفته و مزاح‌هایی به فیلم اضافه کرده.

بهترین فیلم های کمدی

بهترین فیلم های کمدی

 

پاین اَپِل اکسپرس – Pineapple Express

کارگردان : دیوید گوردون گرین
تهیه و تنظیم کننده : شانا رابرتسون – جاد اپتاو
بازیگران : اَمبِر هرد – ست روگن – جیمز فرانکو – دنی مک‌براید – کریگ رابیتسون
سال نمایش : ۲۰۰۸
ژانر : کمدی

یکی دیگر از شایسته ترین فیلم های عالم و شایسته ترین فیلم های کمدی فیلمی میباشد که قصد معرفی‌اش به شما را داریم. می توانم به جرات بیان‌کنم این فیلم یکی‌از خنده‌دارترین فیلم های تشکیل شده سال‌های پیشین میباشد.

قصه فیلم راجع به تست‌های خصوصی میباشد که در آن گیاه ماریجوانا را آیتم آنالیز قرار دادند و بعد از به کارگیری آن و مشاهدات حالات شخص مصرف کننده، آن را به لیست موردها ممنوعه میفرستند.

سال‌ها بعد از آن یک برنا « ست روگن » که یک کدام از مصرف کنندگان حرفه‌ای گراس میباشد به صورت اتفاقی شاهد قتل یکی‌از اعضای باند مغایر چینی‌ها میشود و همین دستور سبب ساز می‌گردد که وارد ماجرای بزرگی خواهد شد. وی درواقع یک کدام از بی‌رحم‌ترین متخلفان حوزه‌ را پیرو خویش می‌کشاند. سخن‌هایی که بین دِیل و موادفروش خویش که در حال حاضر با دیل پا به گریز گذارده لحظات بسیار شیرین و جالبی را برایتان خلق می‌نماید.

بازهم می گویم این فیلم یک کدام از شایسته ترین فیلم های کمدی میباشد که مطلقا می بایست آن‌را مشاهده کنید. امیدوارم که از تماشای این اثر لذت ببرید و لحظات شعف برایتان ایجاد خواهد شد.

 

بهترین فیلم های کمدی

بهترین فیلم های کمدی

بزرگ شده ها – Grown Ups « قسمت اول »

کارگردان : دنیس دوگان
تهیه و تنظیم کننده : جک جیاراپوتو – آدام سندلر
بازیگران : آدام سندلر – کوین جیمز – کریس راک – دیوید اسپید – راب اشنایدر – استیو بوشمی
سال نمایش : ۲۰۱۰
ژانر : کمدی

معرفی فیلم بزرگ شده ها – این فیلم یک کدام از توانا ترین کمدی های تاریخ سینما میباشد که در سال ۲۰۱۰ به وسیله هنرپیشه توانا هالییود « آدام سندلر » تنظیم شد و کارگردانی آنرا نیز « دنیس دوگان » به جاری ساختن رساند .

بزرگ شده ها در امر ۵ دوست میباشد که در دسته بسکتبال مدرسه ، در سال ۱۹۷۰ برنده می شوند قهرمان شوند . مربی آن ها « مربی بازر » نکات متعددی را در خصوص معاش کردن به آن ها آموخت و سالها بعد از آن ، بعداز مرگ بازر ، تیم سابق مجدد در کنار هم جمع میگردند .

آن‌ها بعد از خاک سپاری و عزاداری مربی ، برای گذراندن تعطیلات به یک ویلا لب رودخانه می روند و اتفاقات جالبی برای آن‌ها رقم می‌خورد .
این ۵ دوست ، دوستی بسیار نزدیکی باهم دارا‌هستند و طنز های آن ها به معنای حقیقی وواقعی شما‌را به خنده میاندازد .

چندین بخش دیگر از فیلم « بزرگ شده ها – Grown Ups » تشکیل شده که همه آنان دارنده کمدی بسیار توانمند می‌باشند . توصیه ما به شما عزیزان این میباشد که از نصیب نخستین این مجموعه آغاز به دیدن نمایید و لحظات بشاش را برای خویش مهیا فرمایید .

بهترین فیلم های کمدی

بهترین فیلم های کمدی

 

 

۸ یار اوشِن – oceans eight suggest

کارگردان : گری راس
تهیه و تنظیم کننده : استیون سودربرگ – جورج کلونی
بازیگران : ساندرا بولاک – کیت بلانشت – ریحانا – آن هتوی – هلنا کارتر
سال نمایش : ۲۰۱۸
ژانر : کمدی – سرقت – جنایی

معرفی فیلم – توصیه امروز ما به شما یک کدام از جذاب ترین فیلم هایی میباشد که در سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمد ، « Ocean`s Eight » . این فیلم یک ژانر کمدی ، سرقت ، جنایی میباشد .
با وجود هزینه ای ۷۰ میلیون دلاری که برای این فیلم به فعالیت دریافت شد ، فروش خیر و خوبی نیز کسب کرد و تا به امروز توانسته ۲۸۴ میلیون دلار فروش داشته باشد .
از نکات دیدنی اعتنا این فیلم تهیه و تنظیم کننده و بازیگران آن میباشد که یک کدام از تنظیم کنندگان « جرج کلونی » ، هنرپیشه حاذق و سرشناس سینما و دیگر هنرپیشه سرشناس این فیلم « ریحانا » خواننده دوستداشتنی میباشد .
در پی شما می‌توانید خلاصه ای از روایت فیلم را مشاهده نمائید .

قصه فیلم درخصوص ۸ زن میباشد که قصد سرقت جواهر سلطنتی را دارا هستند . رهبری تیم آنها‌را دنی اوشِن «ساندرا بولاک » به عهده داراست ، هر که ذاتا سارق به عالم آمده و کلیه اشخاص خانواده ی وی جزء سارقین شناخته گردیده محسوب می‌شوند . وی به امداد شایسته ترین دوست خویش لوو میلر « کیت بلانشت » یک دسته از ماهر ترین هارا عده میکنند و با طرحی ظریف و منظم این دزدی را برنامه ریزی میکنند .
طریق ی به دور هم جمع کردن این دسته ، دیالوگ هایی که دربین آنان رد و بدل می‌گردد ، شخصیت های قوی فیلم و … همه و تمامی دست به دست هم می دهند تا ۱۱۰ دقیقه استفاده کننده را مجذوب خویش نمایند .
حضور « ریحانا » در فیلم در قالب یک هکِر کار بلد میباشد که قصد داراست سیستم امنیتی قصر را هک نماید.

 

بهترین فیلم های کمدی

بهترین فیلم های کمدی

 

 

پای آمریکایی – American Pie

یکی دیگر از شایسته ترین تیم‌ فیلم‌های دنیا در ژانر کمدی، دسته امریکن پای (American Pie) میباشد.

این موسسه از سال ۱۹۹۹ عمل خودرا شروع کرده و طی سال‌های سپس نصیب‌های جدیدی ازآن تشکیل شده که کاملا شوخی و شعف را به‌یاروهمدم دارااست. اقلب ماجرا‌ها درمورد دانشجو و یا این که علم‌آموزان جوانی میباشد که با بحران‌هایی جذاب مواجه می شوند و اتفاقات خنده‌داری برایشان صورت میدهد.

توصیه می کنم در صورتیکه درپی فیلم کمدی و خنده‌دار میباشید، مسلما این مجموعه طنز را تماشا فرمائید.

بهترین فیلم های کمدی

بهترین فیلم های کمدی

 

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *