زمان مطالعه این مطلب: 10 دقیقه

۸ شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال ۱۴۰۰ : تجارت اینترنتی و داشتن شغل اینترنتی یک مجال پولساز برای شمایی میباشد که میخواهید تجارت اینترنتی فردی خود را راه اندازی نمایید البته نمی دانید که بایستی از کجا آغاز کنید! نمیدانم تا هم اکنون تجربه داشتید که شب بخوابید و صبح بعداز اینکه از خواب بیدار شوید تلفن همراه خود را تحلیل نمایید و ملاحظه کنید که پیام های واریزی پول برای شما آمده؟ با ما باشید در سایت بی هوش مجله سرگرمی

کسب و کار اینترنتی

مطمئنم در صورتی‌که تجارت آنلاین خودتو راه‌اندازی کنی به اینگونه مرحله ای از زندگیت می رسی که شایسته ترین تلفن همراه گوشی، شایسته ترین لباس و هر چیز دیگه ای که دوست داری داشته باشی برای خودت بخری توی این نوشته‌ی‌علمی از ۰ تا ۱۰۰ شما‌را با راه‌اندازی یک تجارت اینترنتی پولساز آشنا خواهم کرد! درحال حاضر تصمیم با خودتونه میتونید این نوشته‌ی علمی را نخوانید یا این که همین الان یه تصمیم جدی برای راه‌اندازی بیزنس آنلاین تان بگیرید!

برای اینکه یک فعالیت اینترنتی پردرآمد داشته باشید صرفا بایستی آغاز کنی! می بایست یاد بگیری که از کجا آغاز کنی! مطمئن باش کشور ایران شایسته ترین مجال ممکن برای فعال سازی بیزنس اینترنتی میباشد زیرا هنوز فعال سازی بیزنس آنلاین در کشور ایران صحیح جا نیفتاده و این یک زمان عالی برای شمایی میباشد که می‌خواهید از روش وب پول در بیاورید! اما به‌دنبال مجموع ایده های پولساز بیزنس از روش اینترنت را به شما آموزش دادیم.

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی در کشور ایران

تجارت اینترنتی یک زمان پولساز برای عده ای میباشد که قصد فعال سازی یک فعالیت اینترنتی را دارا‌هستند. با اعتنا به اینکه ممکن میباشد ایده ای برای فعال سازی تجارت اینترنتی نداشته باشید در‌این نوشته‌ی علمی شمارا از ۰ تا ۱۰۰ با فعال سازی بیزنس اینترنتی آشنا کردیم. در صورتی هیچ ایده ای برای فعال‌سازی بیزنس اینترنتی ندارید به هیچ عنوان جای نگرانی وجود ندارد. اینجانب شمارا با پولسازترین ایده های بیزنس آنلاین آشنا کردم. در این مقاله شمارا با ۸ شغل اینترنتی پولساز در سال ۱۴۰۰ آشنا خوا‌هیم کرد پس یاور اینجانب باشید.

۱۰۰ درصد میتونه ممکن باشه! در حالتی‌که اصولی تجارت آنلاین خودتو فعال سازی کنی و براش وقت بزاری میتونی به اینگونه جایگاهی برسی! اما ممکنه فعال سازی فعالیت اینترنتی یه خرده طاقت فرسا باشه اما حقیقتا ارزششو داره. حال شاید ندونی که بایستی از کجا آغاز کنی و یا این که چطور تجارت آنلاین خودتو بسازی! اینجانب توی این نوشته‌ی‌علمی از ۰ تا ۱۰۰ بهت آمزش دادم که چطور تجارت اینترنتی فردی خودت فعال‌سازی فرمائید.

بیزنس اینترنتی

در صورتیکه قصد دارید که یک عمل اینترنتی لبریز درآمد در سال نو داشته باشید سفارش می‌کنم این مقاله ۸ شغل اینترنتی را مطالعه فرمایید و یک شغل اینترنتی را تحت عنوان تجارت اینترنتی در خانه آغاز نمائید. با دقت به وضعیت اقتصادی مملکت شایسته ترین مورد برای شما راه‌اندازی تجارت اینترنتی میباشد. در صورتی شما هم جزء این مجموعه اشخاص می باشید و می خواهید بیزنس آنلاین تان را فعال‌ساز‌ی نمائید اینجانب به شما توصیه می‌کنم این نوشته‌ی‌علمی را مطالعه نمایید. به جثارت میتونم بگم که‌این نوشته‌علمی بی نقص ترین نوشته‌ی علمی در مسئله فعال‌سازی تجارت اینترنتی میباشد.

ولی در این نوشته ی علمی علاوه بر اینکه شما‌را با ایده های تجارت اینترنتی آشنا کردیم کوشش کردیم گام به گام طرز فعال سازی تجارت در وب را آموزش بدهیم. مطمئن باشید شایسته ترین عمل برای کسب درآمد فعال‌سازی تجارت در وب میباشد.

زمانی تجارت آنلاین تان را فعال سازی می کنید حتی‌در خواب هم می توانید از وب درآمدزایی نمایید. هنگامی تجارت اینترنتی راه‌اندازی می کنید حتی‌در ضیافت و سفر هم در حال کسب درآمد می باشید. فکر کنید یک شب به ضیافت رفتید، هنگامی از ضیافت بر می‌گردید اکانت بانکی خویش را بررسی می‌کنید و می بینید که چقدر از روش وب فعالیت کردید! این یک کدام از شایسته ترین احساس هایی که یک شخص پس از اینکه خیلی اصولی تجارت اینترنتی خودش رویکرد میندازه بهش میرسه!

غرض مهم اینجانب هم از تایپ کردن این نوشته‌علمی دقیقا همینه! هدفم اینه که شما همین امروز استارت نمایید و بیزنس اینترنتی خودتون فعال‌ساز‌ی نمائید و برای رسیدن به هر منظور و هدفی که دارید عملکرد فرمایید. مطمئن باشید حتما سود میده و شما میتونید از روش وب به درآمد نامحدود برسید

همان گونه که می دانید بخش اعظمی از اشخاص قصد درآمدزایی اینترنتی را دارا هستند ولی نمیدانند که چه ایده ایی را استارت نمایند. خیلی از اشخاص درپی ایده ناب می‌شوند. در شرایطی که قصد دارید که یک شغل اینترنتی مطلوب تعیین فرمائید و بیزنس اینترنتی پولسازتان را فعال‌سازی نمائید سفارش می‌کنم مطلقا این نوشته‌علمی را تا پایان مطالعه فرمایید. ولی پیش از اینکه شما‌را با این نظرها اشنا کنم می‌خواهم به شما فراگیری بدهم که شایسته ترین ایده را چطور برای بیزنس و شغل اینترنتی خودتان تعیین فرمایید.

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال ۱۴۰۰

 

مزایا کسب و کارهای آنلاین

کسب و کارهای آنلاین به هیچ وجه نیاز به سرمایه بالایی نداره، شما با سرمایه بسیار اندک میتونید یک بیزنس اینترنتی پولساز فعال‌ساز‌ی فرمائید. ولی به دنبال سرمایه ما یحتاج برای فعال‌سازی بیزنس اینترنتی گفتم که به چقدر سرمایه اول نیاز دارید.
در هر سنی میتونید تجارت آنلاین خودتون فعال سازی نمایید. برای راه‌اندازی تجارت اینترنتی هیچ محدودیت سنی وجود نداره و میتونید همین الان کسب و کارتان را در وب فعال سازی فرمائید.
در کسب و کارهای آنلاین به هیچ عنوان جنسیت اساسی وجود ندارد! شما چه خانوم باشید و چه اقا می توانید کسب و کارتان را در وب فعال سازی نمائید.
یک کدام از باورهای خطا نسبت به تجارت اینترنتی اینه که خیلی از اشخاص فکر‌میکنند کسب و شغل های اینترنتی منسوخ گردیده‌است و کسی حاضر وجود ندارد از روش وب محصولی را تنظیم نماید، البته شما با یک کاوش بی آلایش میتونید ملاحظه کنید که دیجی کالا مطرح ترین فروشگاه آنلاین جمهوری اسلامی ایران روزمره بالای ۳۰ میلیارد تومان فروش اینترنتی دارااست.
در کسب و کارهای اینترنتی هیچ سقف درآمدی نیست! در صورتیکه اصولی تجارت آنلاین‌تان فعال سازی نمایید پس از ۱ الی ۲ سال خیلی ریلکس می‌توانید به درآمدهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان برسید.
شما تحت عنوان شغل دوم می توانید تجارت آنلاین‌تان را فعال سازی فرمایید. در حالتی که کارمند یا این که علم آموز و دانشجو میباشید می‌توانید در کنار فعالیت و تحصیلاتتان تجارت آنلاین خویش را راه‌اندازی نمائید.
در صورتیکه شغل آزاد مثل فروشندگی هم دارید می‌توانید کسب و کارتان را در وب فعال سازی نمائید. مثلا ممکن میباشد شما یک دکان فیزیکی کیف و کفش داشته باشید، شما می‌توانید خیلی راحت با فعال‌سازی تجارت اینترنتی‌تان محصولاتتان را در وب بفروشید. برای فروش محصولاتتان به طور اینترنتی صرفا و صرفا به یک فروشگاه آنلاین نیاز دارید. اما در پی در خصوص فعال‌سازی و ایجاد کرد فروشگاه آنلاین پرداختیم.
در شرایطی که هیچ کالا و خدماتی ندارید گشوده هم می توانید در وب کسب و کارتان را فعال سازی فرمائید، پس به هیچ وجه جای نگرانی وجود ندارد!
برای تجارت در وب به هیچ مجوزی نیاز ندارید. برای همین میباشد که هر کسی می تواند تجارت آنلاینش را فعال‌سازی نماید.

۱ – شغل اینترنتی خرید و فروش دامنه

یکی‌از دیگر از شغل اینترنتی داد و ستد دامنه است . اشخاص متعددی می باشند که از معامله دامنه به درآمد اینترنتی بسیار بالایی رسیده اند و این شغل به فرصت و سرمایه یه خرده نیاز دارد. شما دوستان عزیز می‌توانید با ارزش بسیار زیر یک دامنه را خریداری نمایید و آن را با بها بالاتری برای فروش قرار بدهید برای این فعالیت موردنیاز میباشد در وبسایت های حراج دامنه عضو گردید.

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

۲ – شغل اینترنتی بلاگ نویسی تخصصی

یک کدام از دیگر از مشاغل اینترنتی با هزینه ی کم بلاگ نویسی تخصصی میباشد. در حالتی که به تایپ کردن خیلی عشق دارید این شغل می‌تواند مورد نیکی برای شما باشد. شما با تایپ کردن موضوعات خاص و با ساخت و ساز یک وب لاگ برای خودتان می توانید به درآمد بالایی برسید.

طراحی یک بلاگ نیاز به علم خاصی ندارد و شما می توانید خیلی راحت و بی آلایش یک وب لاگ خیلی ماهر برای خویش ساخت و ساز فرمایید . در صورتی‌که فرصت نوشتن دارید می توانید با نوشتن به درامد بسیار بالایی در ماه برسید.

۸ شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال ۱۴۰۰

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

۳ – شغل اینترنتی طراحی قالب و پلاگین وردپرس

یک کدام از دیگر از شغل اینترنتی لبریز درآمد برای برنامه نویس ها اینترنت طراحی قالب و افزونه برای وب سایت های وردپرسی میباشد. در صورتیکه شما با لهجه های اپ نویسی اینترنت آشنا میباشید خیلی راحت می‌توانید به درآمد بسیار بالایی از روش طراحی قالب و پلاگین وردپرس برسید. میتوان ذکر کرد این ایده تجارت اینترنتی نیازی به هیچ سرمایه مازاد ندارد.
شما هر قالبی را که طراحی می‌کنید می توانید در مارکت های ایرانی و فرنگی قرار بدهید و بفروشید اما شما از این شیوه می‌توانید درآمدزایی دلاری هم داشته باشید.
این طریق تجارت اینترنتی مطلوب کسانی میباشد که به زبان های نرم‌افزار نویسی اینترنت مثل php, html, css , js و… بدون نقص مسلط می باشند. در‌این طرز شما بایستی قالب و پلاگین های حرفه ای ارائه فرمائید و در مارکت های اهل ایران و خارجی بفرشید.
شایسته ترین مارکت های خارجی themeforest و codecanyon میباشد. اما فروش قالب و پلاگین برای ایرانی ها در‌این تارنما ها ممکن میباشد یه خرده عمل دشوار و دشواری باشد. ولی اشخاص متعددی در کشور ایران می باشند که قالب و پلاگین های وردپرسی متعددی کدنویسی می نمایند و در‌این برند ها می‌فروشند.
برای اینکه از این ایده بیزنس اینترنتی به کار گیری نمایید بایستی زبان های نرم‌افزار نویسی اینترنت را بی نقص خاطر بگیرید. این شیوه بیشتر مطلوب اشخاصی میباشد که به دانش نرم افزار نویسی و کدنویسی عشق دارا هستند.

۸ شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال ۱۴۰۰

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

۴ – شغل اینترنتی بهینه سازی و سئو وبسایت

یک کدام از دیگر از مشاغل اینترنتی لبریز درآمد در کشور ایران seo و سئو تارنما میباشد. بهینه سازی یا این که بهینه سازی در معنای سئو وبسایت برای موتورهای کاوش بخصوص گوگل میباشد. به گویش خیلی بی آلایش یعنی شما کاری فرمایید تا وب سایت خودتان و یا این که مشتریان تان در حاصل اولیه گوگل دیده خواهد شد.

به عبارت دیگر هنگامی واژه کلیدی “تجارت اینترنتی” را در گوگل کاوش نمائید وب سایت زاراکد در مرتبه اولیه گوگل نشان داده می شود. زمانی شما اصول seo و سئو سایت را بدون نقص یاد بگیرید می‌توانید از روش بهینه سازی وب سایت به درآمد میلیونی برسید.

در این شیوه تجارت اینترنتی شما می بایست به یک کارشناس بهینه سازی تبدیل گردید. seo یک دانش میباشد! برای یادگیری دانش بهینه سازی می بایست مجموع فاکتورهای بهینه سازی را به طور بدون نقص یاد بگیرید.

۸ شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال ۱۴۰۰

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

شما در شرایطی که به یک کارشناس بهینه سازی تبدیل گردید خیلی راحت می‌توانید پروژه های seo ایفا بدهید. معیار درآمد پروژه های بهینه سازی به خودتان بستگی داراست. اما این را هم بدانید که برای بهینه سازی و سئو وب سایت به هیچ عنوان نیاز به دانش کدنویسی و یادگیری زبان اپ نویسی خاصی ندارید.

دانش بهینه سازی مانند دانش نرم افزار نویسی وجود ندارد با خاطر گیری بهینه سازی می توانید آینده ی خویش را ضمانت فرمایید اما برای یاد گیری این شغل اینترنتی بایستی فرصت بگذارید تا خیلی زود به یک دارای تخصص seo ماهر تبدیل گردید . seo علمی میباشد که از روش تجربه بدست می اید و شما بایستی بهینه سازی را تجربه نمائید به هر هم اکنون بهینه سازی نیز می‌تواند یک شغل اینترنتی مالامال درآمد باشد.

منابع متعددی برای یادگیری seo وجود دارااست. در‌حالتی که به زبان انگلیسی مسلط می‌باشید می توانید از منابع های تحت به کار گیری نمائید و بهینه سازی را بدون نقص یاد بگیرید.

شایسته ترین منابع یادگیری seo به زبان انگلیسی:

moz.com
backlinko.com
searchengineland.com
searchenginejournal.com

۵ – شغل اینترنتی درس دادن مجازی و برگزاری وبینار

یک کدام از دیگر از مشاغل اینترنتی پرسود و بسیار مالامال درامد می تواند از برگذار کردن سمینار ها و کلاس های مجازی باشد . تقاضا برای مدرسان اینترنتی بسیار زیاد میباشد . در صورتی‌که شما در موضوع خاصی تخصص دارید می توانید به یک مدرس مجازی و استاد اینترنتی تبدیل گردید .

فقط چیزی که نیاز دارید این میباشد که در باب کاری و شغلی خویش بایستی ماهر باشید از جمله در شرایطی که در مورد تجارت اینترنتی کار می‌کنید می توانید با برگذاری یک وبینار مجازی به درامد میلیونی بسیار متعددی برسید .

فقط نیاز شما ان میباشد علاوه بر اینکه می بایست در مسئله ایی تخصص داشته باشید بایستی یک وب سایت طراحی فرمایید تا بتوانید مخاطبان مقصود خویش را پیدا نمائید و برای انها سمینار و کلاس برگذار فرمایید .

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

۶ – شغل اینترنتی خرید و فروش وب سایت

دهمین شغل اینترنتی معامله وب سایت می‌باشد . برای فهم این سبک تجارت اینترنتی فرض نمایید شما در باب املاک و ساخت کار می‌کنید , هر کس منزل را با ارزش تحت تری خریداری میکند و بعد از گشوده سازی و تعمیرات ان منزل را با ارزش بالا تری می فروشد . برای استارت این فعالیت می‌توانید از وبسایت هایی استارت فرمائید که در flippa.com تصویب گردیده اند .

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

۷ – شغل اینترنتی تایپ کردن محتوای تبلیغاتی

یک کدام از دیگر از کارهای اینترنتی که خیلی از اشخاص در ان مورد دارا هستند عمل میکنند تایپ کردن محتوای تبلیغاتی هست که منفعت بسیار بالایی دارااست . بهره این شغل اینترنتی بسیار بالاست چون اشخاص پاره ای دراین مورد تخصص دارا‌هستند .

بازاریابی پورسانتی و بازاریابی داده ها جنس , مطرح ترین مشتریان شما خواهند بود چون این اشخاص برای خط مش عمل های ممکن برای ارتقاء نرخ کلیک , نرخ نام نویسی و نرخ تبدیل وبسایتشان میباشند . این گزینه نیز می‌تواند یک کدام از دیگر از مشاغل اینترنتی با درامد بالا باشد به دلیل آنکه به ازای تایپ کردن متن تبلیغاتی هزینه ی بسیار بالایی اخذ خواهید کرد.

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال ۱۴۰۰

 

۸ – شغل اینترنتی همیاری در فروش

یک کدام از دیگر از طریق های پولساز برای فعال سازی بیزنس اینترنتی سیستم همیاری در فروش یا این که افیلیت مارکتینگ میباشد. برای درآمدزایی از این نحوه شما از روش فروش تولیدات سایر افراد کسب درآمد می کنید. مطرح ترین مغازه های اینترنتی در جهان و حتی کشور ایران سیستم همیاری در فروش را برای سایتشان راه‌اندازی کردند و منجر تولید یک حالت پولساز برای کسانی گردیده که قصد فعال سازی بیزنس اینترنتی را دارا هستند.

شایسته ترین نحوه برای راه‌اندازی سیتم همیاری در فروش این میباشد که شما یک وبسایت راه‌اندازی نمائید و تولیدها دیجی کالا را برای فروش درون سایتتان بگذارید. اما در‌حالتی که مقصود اساسی تان درآمدزایی از سیستم های همیاری در فروش میباشد و می خواهید از روش فروش تولیدات دیجی کالا درآمدزایی داشته باشید می بایست در قسمت سیستم همیاری در فروش دیجی کالا نام نویسی فرمائید و دیجی کالا برای فروش محصولاتش در وب به شما لینک و پیوند منحصربه‌فرد می دهد که هر که از روش لینکی که دیجی فرآورده در اختیارتان قرار داده میباشد محصولی را تهیه و تنظیم فرمایید به صورت تماما اتومات در پنل کاربری تان پورسانتتان ارسال میگردد و می توانید آن را اخذ فرمایید

در این نحوه می‌توانید با فروش تولیدات وب سایت های دیگر در وبسایت خویش به ازای هر فروش پورسانت و پولی را اخذ فرمایید همانطور که گفتم شما با فعال‌ساز‌ی یک فروشگاه آنلاین می توانید محصول ها سایرافراد را در وبسایت خویش بفروشید و به ازای هر فروش پولی را از ان وبسایت اخذ نمایید .

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال 1400

8 شغل اینترنتی پولساز و پردرآمد در سال ۱۴۰۰

 

5/5 - (36 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

2 نظرات در حال حاضر

  1. برای چه سن های است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *