۵ ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران | بیهوش ✅ مجله سرگرمی و آموزشی ❤️

زمان مطالعه این مطلب: 7 دقیقه

۵ ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران : انتخاب ایده‌ در شروع کسب و کار‌ در اینترنت خیلی بااهمیت می باشد . در اولین مرحله‌ اگر میل داشته باشید که کار آنلاین خودتان را آغاز نمائید باید یک ایده‌ مناسب داشته باشید . اما با دقت به اینکه خیلی از شماها تفکر میکنید گزینش ایده کار‌ خیلی سخت و دشوار است من در این بخش تصمیم دارم شما را با پولسازترین ایده‌های‌ کسب و کار در اینترنت در ایران آشنا کنم . از شما میخواهم که در گزینش ایده‌ بسیار دقت کنید تا بتوانید بهترین ایده‌ را برای کسب و کار آنلاین خود تعیین نمائید . پس چنانچه پیگیر کسب و کار‌ اینترنتی قابل اطمینان خواهید بود در ادامه با سایت بی هوش همراه باشید تا شما را با اقسام کسب و کار اینترنتی آشنا‌ کنم .

در ادامه‌ مهمترین ایده‌های‌ کسب و کار‌ آنلاین را به شما معرفی می کنیم . اگرچه در میان ایده هایی که به شما معرفی‌ کردیم تلاش کردیم به شما بگوییم که کدامین ایده میتواند عالی ترین گزینه برای شروع کسب و کار‌ آنلاینتان گردد .

ایده های فراوانی برای راه‌ اندازی کسب و کار‌ اینترنتی قابل اطمینان و پولساز وجود دارد‌ . با دقت به اینکه بسیاری از اشخاص در تعیین ایده برای استارت کسب و کار‌ در اینترنت گرفتار مشکل میشوند و نمیدانند که چه ایده ای را برای ایجاد کسب و کار‌ آنلاین خود تعیین کنند در این قسمت تصمیم داریم شما را با اشکال کسب و کار آنلاین پولساز آشنا‌ کنیم . همه ایده هایی که برای ایجاد کار‌ آنلاین به شما معرفی‌ کردیم فکر هایی بوده است که اگر اصولی آنها را راه‌ اندازی کنید میتوانید به درآمد‌ عالی برسید .

۱ _ شغل اینترنتی‌ اول‌ ساخت‌ اپ اندروید

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

 

یکی از شغل‌ های اینترنتی‌ مهم که بسیار راحت میتوانید از ان کسب درامد نمائید طراحی کردن یک اپ کاربردی و خلاقانه برای گوشیهای اندروید و ایفون خواهد بود . چنانچه دقت بکنید میبینید که تلفنهای همراه همه جا می باشند و هر روز استفاده از آن بیشتر می شود.
شما با داشتن یک ایده ی سازنده و جذاب میتوانید خیلی آسان به درآمد‌ عالی در ماه برسید . زمان‌ گذاشتن‌ برای طراحی کردن یک نرم افزار موبایل و فروش آن بسیار ارزش‌ دارد زیرا روشی پیشرفته برای کسب درآمد در اینترنت و رسیدن به درآمد بسیار زیاد خواهد بود .
اگر واقعا شما به برنامه نویسی اندروید و ios علاقه دارید و یا اینکه یک برنامه‌ نویس هستید بسیار راحت میتوانید زندگی خود را دگرگون کنید . چنانچه برنامه‌ نویس نیستید در ادامه‌ ما شما را با چند کار آنلاین که اصلا نیاز نیست برنامه نویس باشید آشنا خواهیم نمود پس همراه ما باشید .
برنامه نویسی موبایل میتواند یکی از گزینه های مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار‌ اینترنتی باشد‌ . منتها به این موضوع دقت کنید درصورتی‌که بخواهید از این روش کسب و کار‌ آنلاین بکارگیری نمائید باید به یک زبان برنامه‌ نویسی android و ios مسلط باشید . این ایده‌ ی ایجاد کسب و کار‌ اینترنتی بیشتر به درد بخور افرادی می باشد که به برنامه‌ نویسی تمایل دارند .

اگر شما هم به برنامه‌ نویسی تمایل دارید پیشنهاد میکنیم از این ایده کسب و کار‌ آنلاین استفاده کنید . منتها اگر اصلا به برنامه‌ نویسی اپ های گوشی هوشمند علاقه ندارید توصیه میکنم به سراغ این روش نروید !

۲ _ دومین کار اینترنتی طراحی کردن وب سایت

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

 

یکی دیگر از کار های آنلاین پر درآمد و سودمند که در سطح‌ دنیا بسیار طرفدار خواهد داشت طراحی کردن وب سایت است . در این روش کسب و کار اینترنتی شما با طراحی کردن وب سایت برای دیگران کسب درآمد‌ می نمائید . همانطور که میدانید با ارتقا تکنولوژی بیشتر کسب و کارهای قدیمی به سو کسب و کار‌های‌ آنلاین رفته اند و همین موضوع موجب شده طراحی سایت به یکی دیگر از ایده های پولساز کسب و کار آنلاین تبدیل شود .

البته این را بدانید که برای طراحی وب سایت اصلا احتیاجی به برنامه نویسی وب نخواهد بود برای طراحی کردن سایت میتوانید از سایت‌ سازهای رایگان‌ و cmsهای مجانی استفاده بکنید . بسیاری از اشخاص تفکر میکنند که برای تولید و طراحی کردن وب سایت بایست برنامه‌ نویسی بلد‌ باشند و یا اینکه درصورتی‌که برنامه‌ نویسی نمیدانند حتما باید بابت‌ ایجاد و درست کردن سایتشان پول های زیادی پرداخت کنند اما اصلا اینطور نیست !

برای اینکه سایت خود را ایجاد نمایید به هیچ علم برنامه نویسی و کدنویسی نیاز ندارید . به لطف‌ سیستم‌های‌ مدیریت محتوا‌ مانند وردپرس شروع و ساخت وب سایت برای همه افراد ممکن گشته است و بدون اینکه برنامه نویسی بلد‌ باشید میتوانید سایت راه‌ اندازی کنید . اگر کار‌ با سیستم‌های‌ مدیریت محتوا‌ را فرا بگیرید میتوانید با طراحی سایت‌ درآمد خوبی داشته باشید . بی‌تردید برای کسب درآمد‌ از طراحی وب سایت لزومی به راه اندازی کمپانی و دفتر ندارید . خیلی از اشخاص توانسته اند با یادگیری طراحی وب سایت در منزل کار خود را شروع کنند و به درآمد عالی برسند.

اگر به طراحی وب سایت تمایل دارید میتوانید این روش را جهت راه اندازی کسب و کار‌ آنلاین خود انتخاب کنید و با طراحی وب سایت برای دیگران کسب درآمد نمائید .

۳ _ سومین کار اینترنتی قابل اطمینان فروش فالوور و لایک اینستاگرام

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

 

یکی دیگر از شغل‌های آنلاین مطمئن و پردرآمد فروش فالوور و لایک اینستاگرام خواهد بود . مقدار درآمد از این روش ایده کسب و کار‌ در اینترنت خیلی زیاد می باشد . شما با شروع این ایده‌ برای کسب و کار آنلاین خیلی آسان میتوانید به درآمد زیاد برسید . البته برای درآمدزایی از این روش کار‌ در اینترنت همه‌ چیز به خودتان ارتباط خواهد داشت . اگر اصولی این ایده‌ کسب و کار‌ را پیاده سازی نمائید آسوده‌خاطر باشید بسیار آسان میتوانید به درآمد بسیار خوب برسید . در این شیوه شما از روش راه اندازی خدمات اینستاگرام کسب درآمد‌ میکنید .

همانطور که میدانید شبکه اجتماعی‌ اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی‌ خواهد بود که هرروز اشخاص فراوانی در این شبکه ی اجتماعی‌ ثبت نام میکنند . شما برای ایجاد این سامانه فروش فالوور اینستاگرام به سرمایه بسیار بالایی احتیاج ندارید و بسیار آسان میتوانید این سیستم را برای خویش ایجاد کنید . اگر این سامانه را ایجاد کنید قطعا با روزی ۲ الی ۳ ساعت کار‌ در منزل به درآمد بالایی خواهید رسید

در این شیوه برای ایجاد کسب و کار‌ در اینترنت شما با کمترین سرمایه میسر یک خدمات اینستاگرام ایجاد می نمائید . منظور از خدمات‌ اینستاگرام این می باشد که شما دقیقا مشابه افرادی که فالوور ، لایک و ویو اینستاگرام میفروشند کسب و کار آنلاین‌ تان را راه‌ اندازی می نمائید . این مدل‌ کار در اینترنت یکی از راحت ترین روشهای ممکن برای کسب پول از اینترنت شده است . درصورتی‌که هنوز هیچ ایده‌ ای برای استارت کسب و کارتان ندارید این ایده‌ میتواند یک گزینه خوب برای شما باشد‌ .

اگر واقعا میخواهید یک کسب و کار‌ آنلاین راحت با فایده بسیار زیاد داشته باشید من این شغل آنلاین مطمئن و ساده را به شما پیشنهاد میکنم.

۴ _چهارمین شغل اینترنتی ساخت فروشگاه آنلاین

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

 

چهارمین ایده‌ کار اینترنتی برای شما دوستان گرامی داشتن یک فروشگاه‌ اینترنتی خواهد بود که در کشور ما بسیار باب شده . همان گونه که مشاهده می کنید با پیشرفت فرهنگ بیشتر کسب و کار‌ها‌ به سوی کسب و کارهای آنلاین و مجازی کشیده شده اند . شما با ایجاد یک فروشگاه آنلاین میتوانید کالاها و خدماتتان را در اینترنت بفروشید.

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی اصلا نیاز به علم برنامه‌ نویسی ندارید ! شما بسیار آسان میتوانید با چند مرحله فروشگاه اینترنتی خود را راه‌ اندازی نمائید و بسیار فوری کسب و کار اینترنتی خویش را راه اندازی کنید . برای راه اندازی و ساخت فروشگاه آنلاین میتوانید از فروشگاه‌ ساز‌های‌ آنلاین بکارگیری نمائید . با استفاده از فروشگاه‌ ساز‌های‌ آنلاین میتوانید در کمتر‌ از‌ چند دقیقه فروشگاه‌ آنلاین خویش را تولید نمائید

فروشگاه سازهای آنلاین بسیاری مثل woocommerce , PrestaShop , Magento , OpenCart و … وجود دارد که کاملا زبان فارسی را پشتیبانی‌ می کنند و به صورت کاملا رایگان با بکارگیری از این فروشگاه سازهای آنلاین میتوانید فروشگاه‌ اینترنتی خود را ایجاد کنید . اما به نظر‌ من کامل ترین فروشگاه اینترنتی ووکامرس می باشد . اگر سایتان را با وردپرس راه‌ اندازی کرده باشید در کمتر‌ از‌ ۱ دقیقه میتوانید وب سایت وردپرسی تان را به فروشگاه آنلاین تبدیل‌ نمائید .

 

روشهای کسب درآمد‌ از طریق فروشگاه‌ آنلاین :

شما با ۳ روش عام میتوانید از روش ایجاد فروشگاه‌ اینترنتی کسب و کار‌ آنلاین خودتان را راه اندازی بکنید :

✔ فروش کالاهای فیزیکی به شکل کاملا آنلاین
✔ فروش محصولات‌ آموزشی و دانلودی
✔ همکاری در فروش و فروش کالاهای دیگران

 

 

۵ _پنجمین کار آنلاین خرید‌ و فروش دامنه

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

5 ایده‌ پولساز کسب و کار اینترنتی در ایران

 

یکی دیگر از کارهای آنلاین خرید و فروش دامنه‌ خواهد بود . اشخاص بسیاری هستند که از خرید‌ و فروش domain به درآمد‌ بسیار بالایی رسیده اند و این کار به زمان و سرمایه کمی احتیاج خواهد داشت . شما دوستان گرامی میتوانید با قیمت‌ خیلی کم یک دامنه‌ را تهیه کنید و آن را با قیمت بالاتری برای فروش قرار بدهید برای این کار‌ لازم می باشد در وب سایت های حراج دامنه ثبت نام کنید.

البته خود‌ من این ایده کسب و کار‌ اینترنتی را پیشنهاد نمیکنم ! شما باید در پی شیوه ای باشید که با بکارگیری از آن بتوانید یک درآمد‌ پایدار از اینترنت داشته باشید . برای همین پیشنهاد می دهیم پیگیر شیوه های حقیقی تولید کسب و کار‌ آنلاین باشید .

5/5 - (23 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *