ایده های جذاب برای درست کردن کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌ | بیهوش ✅ مجله سرگرمی و آموزشی ❤️ کاردستی و کسب کار در خانه

زمان مطالعه این مطلب: 6 دقیقه

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌ : درست نمودن کاردستی فصل‌ پاییز‌ ، می‌تواند یکی از تکلیف‌های بچه شما در دبستان باشد‌ که شما با همراهی او می توانید روش های مبتکرانه ای را اعمال کرده و یک کاردستی قشنگ درست کنید .

آیا تا حالا به این تفکر کرده‌اید که برگ‌‌های‌ رنگین فصل‌ پاییز‌ ، افزون بر ظاهر زیبا شگفت انگیزی که دارند ، چه موضوع زیبایی برای درست‌ نمودن کاردستی‌های ویژه فصل‌ پاییزند ؟ ! به اضافه مواد‌ راحت و در دسترس زیادی هم وجود دارند ، که شما قادر خواهید بود برای ایجاد کردن یک کاردستی مبتکرانه و نوآورانه از آن‌ها بکارگیری کنید؛ مانند کاردستی با شانه تخم‌ مرغ‌ ، کاردستی با بطری‌ نوشیدنی ، کاردستی با چوب‌ بستنی و حتی کاردستی با قاشق یکبار مصرف‌ . در این نوشته چند ایده‌‌ مبتکرانه و راحت برای ایجاد کردن کاردستی فصل‌ پاییز‌ عرضه شده‌است؛ با ما همراه باشید در سایت بی هوش

۱- کفشدوزک بامحبت

شاید پذیرفتنی نباشد که تنها با بکارگیری از یک ماژیک و برگ‌‌های‌ خوشگل پاییزی بتوان مثل این کفشدوزک‌های ملیح و جالبی درست‌ نمود . تنها دقت کنید که قبل از آغاز رنگ‌آمیزی ، برگ‌‌ها‌ الزاماً باید به صورت کامل خشک گشته باشند؛ زیرا در غیر این صورت‌ امکان‌پذیر خواهد بود لوله گردند و کاردستی شما را خراب‌ کنند . برای چشم‌ها همچنین قادر خواهید بود از دکمه‌های چسبی فانتزی‌ بکارگیری نمائید .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

 

۲- حلقه‌ پاییزی

این کاردستی می‌تواند به عنوان یک وسیله تزیینی خیلی قشنگ در اتاق بچه شما بکارگیری گردد . برای ساختن آن کفایت می کند در یک روز قشنگ پاییزی که برای گام برداشتن روی برگ‌‌ها‌ به بیرون از خانه می روید ، از بچه خویش بخواهید که به پسند خود ، چند برگ‌ قشنگ جمع‌ آوری نماید . ضروری نیست‌ برای حلقه‌ای که قرار خواهد بود برگ‌‌ها‌ را روی آن متصل کنید هم خیلی خود‌ را به مشقت بیاندازید؛ ولی با بکارگیری از اطراف یک ظرف یکبار مصرف‌ هم می‌توان یک حلقه‌‌ برگ‌ پاییزی خوشگل ایجاد کرد . حتی گویی چنانچه اندکی زیادتر روی این ایده‌ عمل نمائید ، کادو خوشگلی برای ارمغان بخشیدن گردد !

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

 

۳- موش کوچولو خوشگل

ایجاد کردن کاردستی با کاغذ‌ رنگی یکی از آسان ترین روش ها است . این موش‌های خوشگل ریز هم محصول به هم چسبانیدن چند کاغذ‌ و یقیناً ابتکار شما است . نخست یک کاغذ‌ از جنس‌مقوا نسبتا بادوام تعیین کرده و به عنوان پایین کار‌دستی از آن بکارگیری بکنید . پس‌ازآن با یک کاغذ‌ سپید یک ظاهر مخروطی ایجاد کرده و پس از قیچی‌ نمودن مخروط‌ از بخش طولی ، برگه را روی زمینه‌‌ کار‌ متصل کنید . برای بخش تنه موش هم به همین حالت رفتار نمائید ، با این فرق که ضروری خواهد بود مخروط‌ حاصل‌ را از رنگی مختلف گزینش کرده و به شکل راه‌‌های‌ یک سایز و طولی برش‌ بزنید . در این مرتبه هر مخروط‌ را درون مخروط‌ پیشین بگذارید و با موادچسبنده متصل کنید تا شکلی مثل عکس ذیل خلق گردد . با بکارگیری از یک ماژیک سیاه همچنین قادر خواهید بود دهان و چشم‌های موش را بکشید .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

 

۴- دایره تزیینی با رنگهای زیبای پاییزی

دیدید که به چه‌نحو می‌توان با بکارگیری از برگ‌‌ها‌ یک حلقه‌‌ برگ‌ پاییزی قشنگ درست‌ نمود ، اصل عمل در این روش هم شبیه همان وضعیت پیش است؛ با این فرق که در این بخش به عوض برگ‌ ، می‌توانیم از مقوا‌‌های‌ رنگین بکارگیری کنیم . برای این مقصود از بچه خویش بخواهید که دستش را روی مقوا‌ قرار دهد و با بکارگیری از یک مداد گرداگرد دست او را روی ورق بکشید . آن‌وقت با بکارگیری از یک قیچی‌ ، الگو های حاضر را برش‌ بزنید و با یک ادغام رنگی خوب ، آن‌ها را گرداگرد حلقه‌ متصل کنید . احتمالا این نمونه در مقابل طرح پیشین ، استحکام زیادتری دارد و شما وقت بیشتری قادر خواهید بود از آن به عنوان دکوری اتاق استعمال بکنید . ضمنا در الگو انتخابی جنس کارتن ، محدودیتی‌ وجود ندارد و قادر خواهید بود از مدل گل‌‌های‌ گوناگون یا هر مدلی که برای شما شگفت انگیز می باشد بکارگیری بکنید .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

 

۵- نهال پاییزی

این کاردستی قشنگ ، یک نهال پاییزی خواهد بود که شما قادر خواهید بود با بکارگیری از کمی مقوای رنگی و قدری موادچسبنده ، به آسودگی آن را در خانه ایجاد بکنید . برای ایجاد کردن این نهال زیبا ، مقوا‌‌ها‌ را به شکل نوار‌های به نسبت نازک و یک سایز برش‌ بدهید و به شکل دایره شده‌ روی کار‌دستی متصل کنید . توجه نمائید که درست کردن کاردستی با برگه های باطله‌ همچنین می‌تواند به بچه شما پس‌انداز را هم بیاموزد؛ برای نمونه برگه های باطله‌ را رنگ آمیزی نموده و از آن‌ها برای ساختن این کاردستی بکارگیری نمائید .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

۶- روباه زیرک

می‌بینید که چگونه با ترکیب ظاهر های متفاوت برگ‌‌های‌ پاییزی ، یک کاردستی شیک و زیبا ایجاد می گردد ؟ ! برای تعلیم ابتکار در کودکان قادر خواهید بود صورت جانواران یا گل‌‌های‌ متفاوت را موضوع عمل قرار داده و از او بخواهید که در بدست‌آوردن برگ‌‌ها ، به شما یاری بکند . به طور یقین زمانی مشاهده کنید که چه بوم های خوشگلی با همین برگ‌‌های‌ ساده‌ می‌توان ایجاد کرد‌ ، شگفت‌زده می شوید !

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

 

۷- بانو پاییزی

در این بخش همچنین مدل دیگری از بکارگیری برگ‌‌های‌ پاییزی برای ایجاد یک کاردستی شیک را نظاره می‌کنید؛ در این بخش به یک ظرف یکبار مصرف‌ برای چهره ، دو قطعه برگه سپید دایره‌ای برای چشم‌ها و یک ماژیک برای طراحی چهره احتیاج دارید . چنانچه دست به عمل شوید ،به طور یقین روش های زیباتری هم به دنبال شما می‌آیند .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

۸- جوجه تیغی کم‌رو

در این بخش هم یک جوجه تیغی کم‌رو داریم ! برای درست کردن تن او ضروری خواهد بود که ظرف را از میانه قیچی‌ کرده و دو بخش را به هم متصل کنید . آن طور که می‌بینید بکارگیری از برگ‌‌های‌ زیبا برای تیغ‌‌های‌ جوجه تیغی ، این کاردستی پاییزی را خیلی قشنگ و جذب کننده نموده است‌ . برای چشم جوجه تیغی هم قادر خواهید بود از دکمه‌های فانتزی یاری گرفته و با بکارگیری از یک ماژیک لب و بینی را رسم کنید .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

 

۹- جامدادی سنجابی

کاردستی با توجه به همه جهت های ابتکارآمیز ، همچنین می‌تواند قابل استفاده باشد؛ مشابه این جامدادی قشنگ پاییزی که بچه شما می‌تواند برای مکان مداد رنگی‌های خویش از آن بکارگیری بکند . برای صحیح گشتن این جامدادی سنجابی ، طبق مراحلی که در شکل مشاهده می کنید رفتار کنید؛ حتی با آماده سازی شکل های گوناگون برای سنجاب قادر خواهید بود چند جامدادی به نسبت گوناگون داشته باشید .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

۱۰- خروس جذاب

درست نمودن این خروس با مزه هم می‌تواند روش قشنگی باشد‌ . برای این کار‌دستی در آغاز الگو تن خروس را روی برگه رسم کنید و پس‌ازآن برگ‌‌ها‌ را با دسته‌بندی‌های مطلوب ، گرداگرد الگو ، روی برگه متصل کنید . در بخش بعدی ، تن مقوایی‌ یا کاغذی رنگ شده‌‌ خروس را که از پیش در مقوایی‌ جداجدا کشیده‌ و بریده اید ، بین کار‌ و در مکان خوب روی برگ‌‌ها‌ متصل کنید . همان‌طور که مشاهده می کنید ، در این صورت مدل‌سازی ویژه قیافه خروس ، کاردستی را جذاب تر نموده است‌ .

کاردستی‌ فصل‌ پاییز‌

5/5 - (33 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *