۷ تا از عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم | بیهوش ✅ مجله سرگرمی و آموزشی ❤️

زمان مطالعه این مطلب: 4 دقیقه

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم : نقش زیاد تر‌ از‌ قبل اینستاگرام در زندگی و زیاد شدن معروفیت آن در کل جهان باعث شده است‌ که نرم افزار ها و حتی افزونه های گوناگون در مرورگرها (Extensions) برای بهبود کارکردن با آن و حتی بکارگیری از خصوصیت هایی بهتر از خود اینستاگرام ساخته گشته اند . امروز در سایت بی هوش بخش تکنولوژی عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم را به شما معرفی‌ می کنیم .

شما یا هر نفر دیگری قادر خواهید بود به سادگی یک افزونه برای گوگل کروم ایجاد کنید . از این رو افراد حرفه ای در همین عرصه افزونه های کاربردی را برای دوستداران اینستاگرام تهیه کرده اند که هر کدام ویژگیهای مخصوص و سودمندی را دارند . در ادامه نوشته بعضی از کامل ترین افزونه ها را برای گوگل کروم معرفی خواهیم کرد .

۱- افزونه Chrome IG Story برای اینستاگرام روی کروم

اگر شما از طرفداران استوری (Story) در اینستاگرام می باشید ، قادر خواهید بود با کمک افزونه Chrome IG Story plus ، پس از ورود به اینستاگرام با گوگل کروم ، استوری های متعدد را به آسانی با مرورگر گوگل کروم خود مشاهده کنید . در بروزرسانی های جدید توانایی رویت تصویرها و ویدیو های تایم لاین هم به آن افزون گشته است‌ و با هر بروزرسانی کامل تر می گردد . از ویژگی هایی که این افزونه دارد ، می شود به دانلود کردن استوری اشاره‌ نمود که برای افراد بسیاری خیلی کاربردی است.

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

 

۲- افزونه InstagReader برای یافتن داده‌های اینستاگرام

افزونه InstagReader به شما امداد می نماید تا داده ها و محتوی اکانت ها در اینستاگرام را در اختیار داشته باشید . با بکارگیری از این سرویس قادر خواهید بود به خاطرجمعی اطلاعاتی را از حساب هایی که لازم‌ دارید بدست‌آورید. در نوار کناری این افزونه ، اسم حساب‌ یا حسابها را وارد کنید و مواردی را که احتیاج دارید تعیین نمائید . احتمال استخراج داده از یک نوشته و یا یک و چند پروفایل در این افزونه وجود خواهد داشت .

۳- افزونه حالت‌ شب اینستاگرام Night Mode for Instagram

به طور معمول بسیاری از یوزر ها شب‌ها‌ از اینستاگرام بکارگیری می کنند . اگر شما از ورژن وب اینستاگرام (نسخه بدون install اینستاگرام) در کروم بکارگیری می نمائید ، با Night Mode for Instagram قادر خواهید بود حالت‌ شب را برای اینستاگرام فعال نمائید و بدون وارد گشتن صدمه به چشم از اینستاگرام در شب‌ها‌ بکارگیری نمایید.

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

 

۴- افزونه آنالیز اینستاگرام برای کروم Instagram Analytics by WeFind

با کمک افزونه رایگان Instagram Analytics by WeFind قادر خواهید بود به شکل مجانی هر اکانت کاربری در اینستاگرام را آنالیز کنید . داده‌های راجع‌به لایک ها ، پستها و نظرات در بازه های زمانی‌ گوناگون قابل تجزیه و تحلیل هستند . این خدمت امکان اجرای خودکار و آنی هم دارد که داده های آن قابل تغییر به خروجی‌ رده‌بندی شده مثل اکسل هستند .

۵- افزونه زوم کردن Zoom Hover برای کروم

افزونه اینستاگرام برای کروم Zoom Hover یک نرم افزار برای کروم خواهد بود که قادر خواهید بود عمل زوم روی عکس‌ها در کروم را در هر جایی مانند شبکه های اجتماعی‌ اینستاگرام و . . بدون احتیاج به بزرگ‌ نمودن و باز‌کردن‌ در مرورگر اعمال نمایید . با امداد این افزونه قادر خواهید بود عکس‌ها را با امداد ماوس خود زوم نمائید . توانایی تمام‌ صفحه‌ نمودن و زوم عکس‌ها صفحه‌ اصلی‌ اینستاگرام هم وجود خواهد داشت .

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

 

۶- افزونه One Feed اینستاگرام برای کروم

افزونه One Feed به راستی یک RSS Reader برای گوگل کروم است . با امداد این افزونه قادر خواهید بود فیدها را از شبکه های اجتماعی‌ متفاوت مثل اینستاگرام را بی ترک مرورگر و احتیاج به گشودن برنامه بخوانید . به علاوه قادر خواهید بود فیدهای چند شبکه اجتماعی‌ را به شکل یکجا در صفحه‌ ای سوا در مرورگر خود مشاهده کنید که موجب صرفه‌جویی‌ در زمان شما هم می گردد .

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

عالی ترین افزونه های اینستاگرام برای گوگل کروم

 

۷- افزونه Downloader for Instagram در کروم

یکی از مساله هایی که بسیاری از یوزرها اینستاگرام دارند ، بارگیری نمودن عکس و فیلم و . . از اینستاگرام خواهد بود . شما با افزونه Downloader for Instagram برای مرورگر کروم ، قادر خواهید بود به سادگی فایلهای دلخواه را دانلود نمائید . این افزونه با شناخت خودکار تصاویر اینستاگرام ، گزینه بارگیری برای آنها را تولید می نماید . این امکان برای ویدیو هم فراهم گشته است و در ورژن های اخیر ویژگی بارگیری تصویر از دسکتاپ ، اضافه کردن استوری و حمایت از Live به این افزونه اضافه گشته است.

5/5 - (28 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *