۵ مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌
15 اشتباه در دکوراسیون منزل

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌ | بیهوش ✅ مجله سرگرمی و آموزشی ❤️ کاردستی و کسب و کار

زمان مطالعه این مطلب: 7 دقیقه

۵ مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌ : حتما دیده‌ اید که در عروسی ها یا جشن‌ تولد‌ها‌ خوراکی های لقمه‌ ای خوش‌ خوراکی‌ وجود دارد که به آسانی قادر خواهید بود آنها را میل‌ نمائید . بعضی از آنها به شکل لقمه‌ ای و چندی دیگر با خلال‌ دندان تزیین‌ گشته اند با ما همراه باشید در سایت بی هوش بخش آشپزی و تغذیه

فینگرفودهای ساده‌ با شکل قشنگ و چاشنی عالی‌ مرتبه دیگر مشقت غذاخوردن را کم کرده اند و تنها لذت‌ میل کردن را به جا گذاشته اند . همچنین‌ اشکال متنوع فینگرفودها این توانایی را به شما می دهند تا چند گونه خوراک را مزه‌ نمائید . آماده سازی فینگر فود برای تولد‌ از عالی ترین ایده‌ها برای تدارک غذاست . با فینگر فود ساده‌ تولد‌ قادر خواهید بود خوراکی های جوراجور داشته باشید و در عین‌ حال‌ از میل کردن آنها لذت‌ ببرید.

انواع فینگر فود را می شود برای تولد‌ گلچین نمود . فینگر فودها افزون بر خوش طعم بودن‌ ، شکل شیک و رنگی داشته و می توانند گزینه ی کاملی برای زینت میز‌ تولد‌ و ضیافت شما باشند . فینگر فودها نه تنها برای تولد‌ و جشن عروسی‌ بساکه برای میزگرد ها و همایش ها که وقتی برای درست‌ کردن‌ خوراک و یا میل کردن آن وجود نخواهد داشت ، گزینه ی مناسبی هستند . راه تدارک فینگر فود هم خیلی ساده خواهد بود .

 

 

با دقت به فهرست کار‌هایی‌ که برای یک تولد‌ حتما باید اجرا نمود ، همه‌ دوست دارند لااقل درست‌ نمودن خوراک به این فهرست افزون نشود . درست‌ نمودن فینگر فود کار‌ را برای شما راحت می نماید و عالی ترین گزینه برای استقبال از میهمان خواهد بود . اقسام فینگر فود بی نیاز به فر با دقت به شکل کم حجم منتها گوناگونی اشکال آن ، در جانب دیگر غذا های تولد‌ از قبیل کیک و شیرینی بهینه ترین گزینه برای شادی تولد‌ شما می باشند . درصورتی‌که در پی درست‌ نمودن فینگر فود راحت و کم خرجی می بودید با ما همراه شوید تا اشکال فینگر فود برای تولد‌ را به شما آموزش‌ دهیم .

۱ – فینگر فود سرد‌ با نان تست‌

فینگر فود سرد‌ با نان تست‌ خیلی جوراجور می باشد . چنانچه در پی فینگر فود سرد‌ خواهید بود ، اشکال فینگر فود با نان تست‌ بهینه ترین گزینه خواهد بود . شما قادر خواهید بود ماده‌ها غذایی متنوعی را روی نان تست‌ گذاشته و به خوراک های فینگر فودی خویش تنوع‌ دهید . یکی از میسر ترین فینگر فودها با نان تست‌ ، کاناپ ژامبون و پنیر می باشد . شیوه آماده سازی تست‌ ژامبون و پنیر به وقت اندکی احتیاج دارد‌ و خیلی راحت می باشد . برای آماده سازی کاناپ ژامبون و پنیر روی نان تست‌ را با یک لایه‌ پنیر و یک لایه‌ ورقه پنیر گودا بپوشانید و با جعفری خرد‌ گشته یا گوجه گیلاسی تزیین‌ بکنید . برای این که لایه‌های‌ تست‌ روی هم بمانند ، از یک خلال‌ دندان بکارگیری نمائید .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

۲ – اسپرینگ رول فینگر فود تولد‌

اسپرینگ رول عالی ترین فینگر فود برای تولد‌ خواهد بود . مواد‌ اصلی‌ برای آماده سازی اسپرینگ رول خیلی متعدد هست و می تواند به میز‌ شما و خوراک های فینگرفودی تنوع‌ ببخشد . اسپرینگ رول را با دقت به مواد‌ اولیه‌ آن می شود به سه گروه تقسیم‌ نمود :

اسپرینگ رول گوشت

شیوه آماده سازی اسپرینگ رول گوشت خیلی راحت می باشد . بسنده است‌ پیاز‌ را حرارت دهید و گوشت چرخ شده را به آن اضافه‌ نمائید . سپس از اضافه‌ نمودن ادویه هایی از قبیل نمک ، فلفل و زرد چوبه‌ ، قدری رب بزنید . پس از حاضر گردیدن آن را در لایه‌های‌ خمیر‌ یوفکا بپیچید و سرخ‌ نمائید .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

اسپرینگ رول مرغ‌

طرز تدارک اسپرینگ رول مرغ‌ خیلی متنوع‌ می باشد برای‌اینکه می شود آن را با ماده‌های غذایی متعدد دیگر از قبیل قارچ و… درست‌ نمود . برای تدارک اسپرینگ رول مرغ‌ ، در آغاز سینه‌ مرغ‌ را به همراه قارچ حرارت دهید و به آن ادویه های باب طبع را افزون بکنید . ماده‌ها را در خمیر‌ یوفکا بریزید و درون روغن‌ گرم سرخ‌ نمائید .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

اسپرینگ رول سبزیجات‌

اگر دیگر فینگر فودهای شما با مرغ‌ و قارچ درست‌ گشته ، وقت آن خواهد بود که شیوه آماده سازی اسپرینگ رول سبزیجات‌ را فرا بگیرید و به فینگر فودهای خودتان تنوع‌ دهید . تنوع‌ اسپرینگ رول سبزیجات‌ نیز‌ فراوان خواهد بود و بستگی به مذاق قادر خواهید بود از اشکال سبزیجات‌ بکارگیری بکنید . درون این گونه اسپرینگ رول پر از سبزیجات‌ بخارپز می شود و حرارت داده شده‌ با قارچ و پیاز‌ خواهد بود که آنها را درون خمیر‌ یوفکا می ریزند و سرخ‌ می کنند . به صورت فراگیر ماده‌ها لازم‌ برای تدارک اسپرینگ رول سبزیجات‌ هویج‌ ، سیب زمینی‌ و قارچ است‌ . ولی قادر خواهید بود سبزیهای دیگر شبیه پیازچه ، کلم و… را هم به آن اضافه‌ بکنید .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

۳ – فینگر فود الویه

سالاد الویه از شناخته ترین و مشهور ترین سالادهاست که به عنوان غذای رسمی سرو‌ می گردد . همگی با شیوه تهیه‌ سالاد الویه آشنا‌ می باشید . این غذای خوش طعم می تواند به صورت های متنوع به عنوان فینگر فود سرو‌ گردد . فینگر فود الویه را می شود در نان تارت شور در شکل‌های‌ جوراجور ریخت‌ و به میز‌ جلوه‌ بخشید . مجدداً قادر خواهید بود برای فینگر فود الویه از مینی ساندویچ الویه بکارگیری بکنید . با بکارگیری از قالب‌ قادر خواهید بود کاناپ الویه در ظاهر های گوناگون را به عنوان فینگر فود تولد‌ نیز‌ داشته باشید .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

 

۴ – فینگر فود کوکو‌ سبزی

شاید آماده سازی کوکو‌ سبزی برای جشن‌ تولد‌ مد نباشد منتها روش فراهم نمودن کوکو‌ سبزی خیلی راحت خواهد بود و می شود به عنوان فینگر فود ساده‌ از آن بکارگیری نمود . فینگر فود کوکو‌ سبزی در مواقعی که پیگیر فینگر فود غیر گوشتی می باشید بهینه ترین گزینه خواهد بود . هم رنگ سبز کوکو‌ سبزی سبب رنگی گردیدن میز‌ شما می گردد و به آن ظاهر زیبا می بخشد . قادر خواهید بود کوکو‌ سبزی را به شکل رول کوکو‌ سبزی درست‌ بکنید و درون رول کوکو‌ سبزی کالباس نیز‌ اضافه‌ نمائید تا افزون بر چاشنی خوب تر زیباتر گردد . کوکو‌ سبزی را قادر خواهید بود به شکل چهارگوش کم حجم ببرید و روی نان تست‌ بگذارید . ایضاً با بکارگیری از قالب‌های‌ سیلیکونی مدل دار قادر خواهید بود مایع‌ کوکو‌ سبزی را درون آن ریخته ، در فر بگذارید و کوکو‌ سبزی در ظاهر های جوراجور درست‌ بکنید . به همین راحتی قادر خواهید بود با کوکو‌ سبزی فینگر فود تولد‌ درست‌ نمائید .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

 

۵ – فینگر فود کشک بادمجان‌

کشک بادمجان‌ همچنین از خوراکی هایی می باشد که می شود از آن به عنوان فینگر فود تولد‌ بکارگیری نمود . قادر خواهید بود کشک بادمجان‌ را در نان تارت شور‌ بریزید و سرو‌ نمائید . از خوبی های فینگر فود کشک بادمجان‌ این می باشد که می شود آن را به شکل خنک نیز‌ سرو‌ نمود .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

 

به صورت فراگیر برای تهیه‌ فینگر فود خلاقیت‌ افزون‌تر از هر چیز‌ به شما یاری می نماید و در جانب موردهای ذکر‌ شده‌ ، قادر خواهید بود با میسر ترین و دم دستی ترین ماده‌ها غذایی فینگر فود درست‌ بکنید .

– قادر خواهید بود میوه‌های‌ فصل‌ را کوچک نمائید و به میل چوبی بزنید و به عنوان فینگر فود سرو‌ نمائید تا آسان تر خورده گردد .

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

5 مدل‌ فینگر فود مناسب تولد‌

 

– لقمه‌های‌ کوچک‌ نان و پنیر و خیار‌ به عنوان اردو‌ یکی از فینگر فودهای به درد بخور برای زمان تابستان خواهد بود که ضرورت به گرم نمودن نخواهد داشت و به میز‌ شما تنوع‌ می دهد‌ .

– نان تارت آماده‌ عالی ترین گزینه برای فینگر فودها بوده است . قادر خواهید بود درون نان تارت شور را با هر چه مورد نظر شماست پر نمائید و از آن به عنوان فینگر فود بکارگیری نمائید .

– رولهای ظریف کالباس از فینگر فودهای خوش طعم و محبوب جشن‌ تولد‌ خواهد شد که به شکل خنک سرو‌ می گردد . لازم است‌ ورق های کالباس را رول نمائید و گوجه گیلاسی یا زیتون را با یک خلال‌ دندان به آن متصل بکنید تا رول کالباس هم به همان شکل‌ بماند .

5/5 - (28 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *