۱۴ نکته پوشش خانم های لاغر
14 نکته پوشش خانم های لاغر

14 نکته پوشش خانم های لاغر | بی هوش ✅ سایت سرگرمی و تفریحی❤️

زمان مطالعه این مطلب: 9 دقیقه

۱۴ نکته پوشش خانم های لاغر: اکثر خانمها با دیدن خودشان در آینه، احساس رضایت نمی‌کنند. این افراد در طی روز، زمان زیادی را صرف انتخاب لباس مناسب برای اندام خود و استفاده از آن‌ها می باشند و وسواس زیادی به خرج می دهند. به طور طبیعی قد برخی افراد بیش از حد بلند می باشد و برخی دیگر، خیلی کوتاه قد می باشند؛ و عده ای دیگر بیش از حد چاق هشتند و برخی بسیار لاغر هستند. داشتن اطلاعات کامل در مورد چگونگی پوشش افراد با هیکل‌های مختلف می‌تواند به خانم‌ها کمک زیادی کند تا ضعف و نقص‌های احتمالی موجود در بدن خود را تا حدودی از دید بیننده پنهان نمایند.

 

در این مطلب از بی هوش می‌خواهیم شما را با پوشش مناسب برای بدن‌های لاغر خانم‌ها آشنا نماییم. ابتدا، بهتر است این خانم ها قبل از نگاه کردن به آینه، از لباس‌های زرق و برق‌دار استفاده کنند. البته، پیدا کردن لباس مناسب برای زنان لاغر اندام بسیار ساده‌تر از پیدا کردن لباس برای افرادی است که اضافه وزن داشته و انحناهای بدن آن‌ها بیش از حد قابل مشاهده است.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

در این میان، توجه به اصول پوشش خانم‌ها، به افراد لاغر کمک خواهد کرد تا به راحتی،بعترین لباسرا برای بدن لاغر خود انتخاب کنند. توجه داشته باشید، نکات زیادی در مورد انتخاب مدل‌های لباس برای افراد لاغر و چاق وجود دارد. به یاد داشته باشید که همه ما باید قدردان بدن خود باشیم .

14 نکته پوشش خانم های لاغر

۱۴ نکته پوشش خانم های لاغر

لباس های گشاد ممنوع

یکی از راه های خوش تیپی، پوشیدن لباس اندازه می باشد، لباس نباید گشاد باشد و نه تنگ، افراد لاغر و قد بلند از این قاعده مستثنی نمی باشند آن ها نیز اگر می خواهند خوش استایل باشند باید از این قاعده پیروی کنند و لباس های بزرگ و گشاد نپوشند چون هم شلخته به نظر می رسند و هم لاغری شان بیشتر نمایان می شود. افراد لاغر یک تصور را دارند که با پوشیدن لباس های گشاد می توانند لاغری خود را پنهان کنند در صورتی که پوشیدن لباس های گشاد تنها لاغری آنها را بیشتر نشان می دهد و آن ها را از نظر جسمانی ضعیف جلوه خواهد داد.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

لباس های تنگ و چسبان نپوشید

شما با پوشیدن لباس های تنگ و چسبان نه تنها خوش تیپ نمی شوید بلکه انحناها بدن و حتی استخوان های بدنتان نمایان خواهد شد و در مورد شلوار نیز اینطور می باشد،اگر قصد دارید از شلوار استفاده نمایید، شلواری را انتخاب کنید که جذب نباشد،(شلوار اسکینی گزینه خوبی نمی باشد) این نوع شلوار ها پاهای شما را کشیده تر و لاغر تر نشان می دهند،بهتر است شلوار های دمپا گشاد و یا شلوار های برمودا بپوشید،این نوع شلوارها اندام شما را متعادل و زیبا نشان خواهد داد.

لباس های طرح دار انتخاب کنید

هراندازه لباس شما دارای طرح  زیادی باشد، خطوط افقی و عریض داشته باشد شما پر تر دیده به نظر خواهید رسید، پس سعی کنید لباس های طرح دار را انتخاب نمایید. از رنگ ها نیز می توانید استفاده کنید تا به تیپ ایده آل خود برسید رنگ های شاد و پر انرژی مخصوص شما می باشد با پوشیدن آن ها هم کمی پر تر به نظر خواهید رسید و هم روحیه تان شاد می شود .
لباس ها با طرح های چهارخانه انتخاب مناسبی می باشند هر چقدر چهار خانه ها کوچکتر باشند، اندام را پر تر نشان می دهند.

14 نکته پوشش خانم های لاغر
خانم های لاغر و قد بلند از پوشیدن لباس های یکدست و یک رنگ باید خودداری نمایند، پوشیدن کت و شلوار تک رنگ انتخاب مناسبی برای این گروه از افراد نمی باشد چرا که آنها را لاغر تر و کشیده تر خواهد داد.

در انتخاب یقه توجه داشته باشید

اگر قصد دارید استایل جذابی داشته باشید هرگز از یقه های باز و هفتی استفاده نکنید، یقه های باز با نشان دادن استخوان های سینه و گردن شما زیبایی شما را تحت الشعاع قرار خواهند داد، لباس هایی با یقه های هفتی بالاتنه شما را کشیده تر نشان خواهد داد،یقه ای استفاده کنید که پوشیده باشد، پیشنهاد دیگر ما یقه های چند لایه و حجیم است،این یقه ها بالاتنه را بزرگ تر نشان می دهد.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

14 نکته پوشش خانم های لاغر
یقه های می باشد و برگردان بزرگ انتخاب های مناسب برای افراد با گردن های بلند و صورت کشیده می باشند. یقه های زیپی، ایستاده از دیگر یقه های مناسب افراد قد بلند هستند.

انواع مختلف یقه لباس طراحی شده است که با انتخاب درست، استایل فوق العاده ای می توانید داشته باشید.

از کمک چین و پیلی و دراپه استفاده کنید

با کمک چین و پیلی و دراپه چه در روی بالاتنه و چه در روی پایین تنه به راحتی می توانید به اندام خود حجم بدهید، چین هایی ریز بر روی پارچه حریر  ظرافت  و حجم به اندام می دهد. یکی دیگر از موارد حجم دهنده انواع دراپه ها می باشند. مدل های زیبایی به لباس  بخشند و استایل زیبایی برای خانم های لاغر و قد بلند به وجود خواهد آورد.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

پارچه ی مناسب برای افراد لاغر و قد بلند چیست؟

در انتخاب پارچه بسیار توجه باشید و پارچه هایی را انتخاب نمایید که به بدن شما حجم می دهند، پارچه هایی هستند که به تنهایی می توانند اندام لاغر را کمی چاق تر نشان دهند مانند مخمل کبریتی و فلانل این پارچه ها گزینه های خوبی برای افراد لاغر و قد بلند هستند، اگر این پارچه ها با مدل های مناسبی دوخته شوند می توانند به شما کمک زیادی می کنند تا به استایل ایده آل خود برسید. ضمن آنکه پارچه جین وکتان نیز انتخاب خوبی می باشند و در همه فصول سال می توانید از آن استفاده کنید.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

پوشیدن کت

برخی خانم های لاغر هستند که سرشانه های بسیار ظریف داشته کت هایی که اپل دار هستند و دارای تزیینات در قسمت سرشانه برای این افراد طراحی شده است، و همچنین سرشانه را پهن تر و زیباتر نشان می دهند. کت لباس جلو باز می باشد پس لباسی باید زیر آن پوشیده شود  این موضوع کمی کار را راحت میکند شما می توانید با شومیزها و تاپ های زرق و برق دار به آسانی بالاتنه خود را پر تر نشان دهید.

اگر خانم لاغری هستید که دور سینه ودور کمر و دور باسن یک اندازه می باشد یا به اصطلاح اندام مستطیلی دارید کت و شلواری انتخاب کنید که کمر کرستی باشد تا تناسب دور سینه و دور باسن را برقرار کند. و با پوشیدن شلوار پیلی راسته تیپتان را کامل نمایید. از دامن شلواری هم استفاده کنید.

به طور کلی اگر بخواهیم از مدل کت و شلوار مناسب خانم های لاغر بگوییم ،مدل هایی مد نظر ما می باشد که هم در بالاتنه و هم در پایین تنه ایجاد فضا و حجم خواهند کرد . بعضی از پارچه هاسنگین می باشند و خود به تنهایی دارای حجم هستند مانند کتان های ضخیم و پارچه های چرمی ضخیم، پوشیدن این کت و شلوارها به تنهایی شما را پر تر نشان می دهند. کت های گیپور از مدل کت شلوار های مناسب افراد لاغر می باشد.

این مدل کت ها با استین های بلندی که دارند حجم مناسبی به اندام های لاغر خواهند داد .توجه داشته باشید کت و شلوارتان یک رنگ نباشد،یک رنگ بودن باعث می شود بیشتر لاغری به نظر بیایید.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

کفش و اکسسوری خانم های قد بلند و لاغر

خانم های لاغر و قد بلند سعی کنید کفش های خیلی پاشنه بلند نپوشید.از کفش های لژ  کوتاه استفاده کنید.یا صندل های کار شده روباز بپوشید. بهتر است افراد لاغر و قد بلند از کمربند های ضخیم و پهن استفاده کنند. ساعت مچی و دستبند های خیلی پهن و بزرگ برای افراد با دست های لاغر و مچ دست ظریف مناسب نیست .

14 نکته پوشش خانم های لاغر

۱۴ نکته پوشش خانم های لاغر
به طور کلی تزیینات در استایل آن ها کمک کننده می باشد چه این تزیینات روی لباس بوده و چه روی کفش، در انتخاب اکسسوری هم مانند کفش باید دقت نمود.

انتخاب آستین مناسب

پیراهنی را انتخاب کنید که دارای آستین‌های بلند با حجم بالا باشند تا بتواند ، بدن و بازوهای شما را بزرگ‌تر از حد طبیعی خود نشان دهند و عضلات استخوانی شما دیده نشود. لباس هایی که آستین گشاد دارند برای شما مناسب نبوده و دست‌های شما را بسیار نازک و لاغر نشان خواهند داد .همچنین، شما می‌توانید برای بزرگ نشان دادن حجم بازوهای خود، از لباس‌هایی با آستین‌های بالدار و بلند استفاده نمایید. علاوه بر این موارد، لازم است به یاد داشته باشید که تمرکز بر روی قسمت پایین تنه زنان نیز در پر نشان دادن بدن لاغر این افراد بسیار موثر خواهد بود. پس، به عنوان یک خانم لاغر اندام انواع کفش‌ها، شلوار و دامن‌هایی به رنگ روشن هستند را انتخاب کنید.

 

در کنار این موارد، با پوشیدن پیراهن‌های آستین بلند سعی کنید زاویه نگاه بیننده را به سمت کمر خود منحرف کنید و با استفاده از آستین بلند یا پوشیدن یک کت بومر یا آبنوس به همراه کفش‌های پاشنه بلند، بازوهای استخوانی خود را پنهان نمایید.

اگر از آن دسته از خانم ها هستید که قد بلندی دارید توجه کنید بلوز هایی با قد بلند نپوشید زیرا قد شما را بلند تر نشان خواهد داد بهتر است بلوزهایی که قد متوسطی دارند را انتخاب کنید و همچنین در گشادی و یا تنگ بودن آستین آن نیز دقت کافی را داشته باشید.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

14 نکته پوشش خانم های لاغر

 

پاهای خود را پنهان نمایید

به عنوان یک خانم لاغر از پوشیدن ساپورت و ساق‌شلواری استفاده نکنید. یادتان باشد که استفاده از ساق‌شلواری برای زیبا دیده شدن پایین تنه دختران چاق مناسب میباشد  و انحنای بدن این گروه از خانم‌ها را بسیار جذاب ‌تر نشان خواهد داد. بنابراین، دختران لاغر باید با انتخاب دامن و شلوارهای بلند، پاهای خود را مخفی کنند و بلندی بدن خود را به نمایش بگذارند.

اضافه کردن حجم پایین تنه بدن

می توانید با پوشیدن لباس‌های مناسب، حجم بدن خود را در قسمت پایین تنه بیشتر کنید. در واقع، شما می‌توانید با این کار حجم منحنی‌های بدنتان را افزایش بدهید و ظاهر لاغر پایین تنه خود را از دید بیننده پنهان نمایید.

لباس‌های خود را از جنس ابریشم و پنبه درجه یک انتخاب نمایید

به جای انتخاب پارچه از جنس ساتن، چینی و ژرژت ساریس، همیشه جنس‌ پنبه‌ای یا ابریشم را برای دوخت لباس‌های خود انتخاب نمایید تا حجم بیشتری به بدن شما بدهد و لاغری بدنتان را کمتر نسان داده شود. به یاد داشته باشید که انتخاب جنس مناسب لباس، علاوه بر اینکه وزن شما را بیشتر نشان می‌دهد، به بدنتان چسبیده و فرم دقیق آن را برای بیننده برجسته خواهد کرد.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

لباس زیر مناسب بپوشید

یکی از مهم‌ترین لباس‌ها برای پنهان کردن لاغری بدن خانم‌های جوان، انتخاب درست لباس زیر می باشد. به یاد داشته باشید که استفاده از برندهای معتبر سینه‌بند در صاف نگه داشتن این ناحیه از بدن شما موثر می باشد و حجم سینه‌های شما را بزرگ‌ تر از آنچه هست، نشان خواهد داد. پس به عنوان یک خانم لاغر اندام با انتخاب سینه‌بند مناسب، مشکلات مربوط به بالاتنه بدن خود را حل می کنید و با اضافه کردن حجم سینه‌ها، دید بیننده را به این قسمت از بدن خود منحرف می کنید.

استفاده از چندین لایه‌ در دوخت لباس‌

به کار بردن چندین لایه پارچه در دوخت لباس افراد لاغر، نکته بسیار مهمی می باشد و به حجیم نشان دادن بدن این افراد کمک زیادی خواهد کرد. استفاده از کت‌های لایه‌دار توسط زنان لاغر می‌تواند نقص‌های موجود در ناحیه سینه و شانه بدن این افراد را از دید بیننده پنهان نماید.

14 نکته پوشش خانم های لاغر

شلوار مناسب خانم های لاغر

آیا میدانید اصول لباس پوشیدن خانم های لاغر چگونه است ؟ انتخاب شلوار مناسب برای خانم های لاغر بسیار اهمیت دارد اگر بدنی خیلی لاغر دارید به هیچ عنوان از شلوارهای تنگ و چسبان استفاده نکنید اما اگر بدن شما کمی در قسمت پاها حجم دارد می توانید از شلوار های کمی تنگ تر نیز استفاده کنید

افراد لاغر نباید  شلوار جین یا شلوارهای بچگانه بپوشند. پوشیدن شلوارهای بلند و کمی گشاد، بهترین راه برای پنهان کردن پاهای این افراد می باشد و بدن آن‌ها را پرتر از آنچه هست، نشان خواهد داد.

به صورت کلی بهترین انتخاب در زمینه شلوار برای افراد لاغر و بلند قد شلوارهای متوسط هستند شلوارهای لوله تفنگی به دلیل اینکه زیاد تنگ هستند و به ساق پا می چسبند پاها را بیشتر نشان داده که جلب توجه بیشتری می‌کنند به همین دلیل برای افراد لاغر مناسب نیستند

شلوارهای دمپا از دسته شلوارهایی هستند که برای افراد مختلف مناسب می‌شوند و از قسمت زانو به پایین گشاد تر این شلوار ها به دلیل گشادی در قسمت پایین شلوار قوس زیبایی به بدن می دهند و برای افراد لاغر و البته افراد چاق مناسب هستند

14 نکته پوشش خانم های لاغر

شلوار های طرح دار نیز پای شما را کوتاه تر نشان خواهند داد و اگر قد بلندی دارید این شلوار ها می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد

شما می توانید با رعایت نکات گفته شده در مورد  لباس پوشیدن خانم های لاغر و قد بلند  استایل فوق العاده ای داشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید post

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *