۵ بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار
  • توسط آزیتا قلی پور
  • ۳ سال پیش
  • بازی
  • ۰

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار | بیهوش ✅ مجله سرگرمی و آموزشی ❤️ کاردستی

زمان مطالعه این مطلب: 5 دقیقه

۵ بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار و مبتدی : اگر این روز‌ها‌ اغلب فرصت خویش را در منزل خواهید بود و به نوعی در منزل خودتان حبس‌ شده‌اید ، عالی می باشد به سوی کاری‌ بروید که بسیاری از ما همچنین در این وقت ها به آن سرگرم هستیم و آن گزینش یک بازی‌ ویدیویی مطلوب و بازی‌ نمودن خواهد بود . این نوشته می‌تواند به شما در ورود‌ به دنیای بزرگ‌ گیم ها یاری نماید . گیم ها امکان‌پذیر خواهد بود گاها یک تفریح پرهیجان ، پر از مسابقه های جنگی ، هرج و مرج‌‌های‌ بی‌شمار و قصه های دراز و پیچیده به نگرش برسند . ولی حقیقت‌ این خواهد بود که خیلی از گیم ها کاملا بی‌پیچ‌وخم و مشغول کننده می باشند و می‌توانند اوقات‌ خیلی خوب برای کسانی که اهل‌ گیم نیستند مهیا کنند . حتی چنانچه تا پیش از این اصلاً دسته‌ گیم را به دست نگرفته باشید ، ما در این نوشته ، ۵ گیم خوب برای کیف بردن‌ از اوقات‌ فراغت‌ را به شما معرفی‌ خواهیم کرد . با بی هوش همراه باشید .

Animal Crossing : New Horizons -1

پلتفرم : نینتندو سوئیچ‌ ، رایانه‌های شخصی‌

این روز‌ها‌ مانند ساز‌ زندگی نو نیتندو غوغایی‌ به پا کرده و طرفدارن زیادی خواهد داشت . شما قادر خواهید بود این گیم را بر روی رایانه شخصی‌ خودتان هم امتحان نمائید . در این گیم شما قادر خواهید بود داخل مزرعه‌تان به تربیت دام‌ و زراعت گیاهان بپردازید . در مرحله‌های آغازین بازی‌ شما بایستی منش خودتان را بسازید ، وظیفه برای خودتان معلوم نمائید و با دیگر شخصیت‌‌های‌ بازی‌ سروکار پیدا‌ نمائید . گیم پلی این بازی‌ خیلی ساده و مسرت‌بخش خواهد بود و نگریستن ترفیع مزرعه‌تان می‌تواند تبسم را بر لبان شما بیاورد . به اضافه یک جامعه بسیار بزرگ اینترنتی و گزینه‌های گوناگون چند نفره هم وجود خواهد داشت که می‌توانند در این راه‌ به شما یاری کنند .

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

Batman : The Telltale Series -2

پلتفرم : رایانه‌های شخصی‌ ، پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، نینتندو سوئیچ‌ ، پلی استیشن ۳ ، اندروید ، آی او اس

علاقه به شخصیت‌ فداکار و ازخودگذشته بتمن چیزی می باشد که کهنسال و جوان‌ نمی شناسد و شما همچنین قطعا با این شخصیت‌ در طی سری‌ فیلم‌های بتمن آشنا‌ شده‌اید . در این گیم بتمنی که رو به روی ماست ، تاکنون به نبرد با خلافکارها و جنایتکاران زیادی پرداخته است‌ . با این‌حال ، در بخش شروع این گیم یک وظیفه‌ به صورت کاملا آشکار پیش‌روی‌ گیمر قرار خواهد گرفت و نبرد با یک مجموعه سازمان‌یافته از جانی ها شما را وارد قصه بازی‌ می نماید . بایستی بدانید که موفقیت در این جدال ها نیازمند همراهی بروس وین با دادستان‌ کل گاتهام یعنی هاوری دنت خواهد بود . برخلاف اندیشه ، گیم پلی بازی‌ از عرصه های پر زد و خورد فراوانی تکوین نشده است‌ . از طرفی دیگر تفکرات و تصمیمات گیمر ارزش فراوانی در روال داستانی‌ گیم داراست و در خیلی از مقطع‌ها این تصمیمات گیمر خواهد بود که مشخص می نماید گیم از چه طریق پیش‌ برود . درصورتی‌که در پی یک گیم اکشن برای شروع عمل می باشید ، خوب خواهد بود سری‌ به این گیم بزنید .

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

The Jackbox Party Pack -3

پلتفرم : رایانه‌های شخصی‌ ، ایکس باکس وان ، نینتندو سوئیچ‌ ، ایکس باکس ۳۶۰ ، پلی استیشن ۳ ، اندروید ، مک ، لینوکس

به این صورت نخواهد بود که حتما بایستی به تنهایی وارد دنیای گیم شوید . سری‌ Jackbox Party Pack احتمالا یکی از تاپ ترین سری‌ گیم های چند نفره جدید خواهد بود . این گیم در سبک‌ گیم های Party Games قرار خواهد داشت که افزون‌تر برای بازی در ضیافت های چندنفره و یا گروه های دوستانه‌ مهیا گشته تا چندنفر در پهلو هم بتوانند یک گیم پرشور را امتحان کنند . در این تیم شاهد‌ چند گیم نو و به اضافه نسخه‌ی جدیدی از گیم های محبوب هستیم . یکی از این گیم ها Trivia Murder Party خواهد بود که برداشتی از یکی از محبوب ترین وضعیت های گیم های شوتر چند نفره یعنی Deathmatch خواهد بود که در آن بازیکنها حتما باید کوشش کنند تا جای‌ امکان‌پذیر زنده بمانند . عنوان آتی Dictionatium خواهد بود که یک بازی‌ دلچسب و شگفت‌انگیز با واژه ها خواهد بود و به حالت سه تا هشت نفره امکان بازی خواهد بود . بازی‌ دیگر همچنین Push The Buttons می باشد که چهار تا ده شخص می توانند با هم آن را بازی‌ کنند . گیم های فراوان دیگری هم وجود دارند که قادر خواهید بود در پهلو دوستان و اعضای فامیل از آن حظ ببرید .

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

Journey -4

پلتفرم : رایانه‌های شخصی‌ ، پلی استیشن ۴ ، پلی استیشن ۳ ، آی او اس

بازی Journey یکی از گیم هایی که با راه ویژه خودش توانسته ما را به سمت خودش جذب نماید . این گیم یک عنوان ماجراجویی‌ برای همگی سنون و هر فردی که دسته‌ ی گیم را بدست‌ خواهد گرفت خواهد بود . شما در نقش‌ یک سفرکننده در صحرایی بی‌پایان سرگرم به ماجراجویی‌ و انکشاف روشی برای آمدن به کوهی دراز در آن سوی قلمرو خواهید بود . در راهی که شما سپری می کنید درصورتی‌که در وضعیت اینترنتی این گیم را اجرا نمایید با دیگر مسافران که بازیکنان دیگر می باشند ملاقات خواهید نمود که‌نه‌ نام هم را می دانید و نه قادر خواهید بود با هم صحبت کنید و تنها مسیر ارتباطی شما زبانی‌ نامعلوم می باشد که به شکل نشانه های شگفت‌آور ارائه داده می گردد . شیوه گیم به صورتی هست که شما قادر خواهید بود راه بازی‌ را به تنهایی یا به شکل همراهی با بازیکن دیگر طی نمائید ، اما مطمئنا لذتی که در همراهی های دونفره خواهد بود در گیم تک نفره نخواهد بود .

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

Mario Kart 8 Deluxe -5

پلتفرم : نینتندو سوئیچ‌

اگر با سری‌ گیم های Mario Kart آشنایی نداشته باشید ، الزاماً باید خدمتتان عرض‌ کنیم که این سری‌ گیم یکی از دوست داشتنی ترین و پرطرفدارترین گروه گیم های کارتینگ و مسابقه‌ای در تمام جهان خواهد بود و محتملاً نزدیک‌ترین عنوانی که بتوان برای آن مثل زد ، عنوانCrash Team Racing پلی استیشن خواهد بود که به طور تقریب همگی بازیکنان ایرانی با آن‌ها خاطره‌ دارند . این گیم به شما احتمال سرگرمی هیجان آوری در گروه خانواده‌ را می‌دهد . این گیم هم همانند بقیه عناوین مسابقه‌ای از المان قصه سرایی برخوردار نبوده است‌ و شما تنها الزاماً باید به رقابت‌ یک یا چند نفره ، آن هم‌‌ بی تورنومنت ویژه ای بپردازید که یه عیب در این بازی‌ برای‌اینکه با خلق‌ یک قصه در حول‌ هر شخصیت‌ گیم ، گیرایی های این گیم می‌توانست به طریق چشم‌گیری بیشتر آشکار گردد . با این احوال این گیم می‌تواند دوران مسرت بخشی را برای شما به ارمغان بیاورد.

5 بازی‌ پیشنهادی برای گیمرهای تازه‌کار

5/5 - (22 امتیاز)

به این مطلب امتیاز دهید


هفت رژ

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

*** نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد ***

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *